بسم رب الشهداء والصدیقین

حضرت سیدالشهداء علیه السلام در خواب ، خطاب به شهید ذوالفقار عزالدین فرمودند:

عزیزمن ، سر تو را خواهند برید مثل من ، اما دردی حس نخواهی کرد .

شهید ذوالفقار عزالدین

سردار حاج قاسم سلیمانی در مراسم چهلمین روز درگذشت مادر شهیدان حسین و اصغر ایرلو خاطره‌‌ای گفت که بغض گلویش خود و حاضرین در مراسم را گرفت و به احتمال زیاد این خاطره از شهید عزالدین باشد:

نوجوان 17 ساله ای که اخیراً(در سوریه) شهید شد، به مادرش می‌گوید، با توجه به خوابی که دیده‌ام این آخرین ناهاری است که باهم می‌خوریم، اما مادر اجازه تعریف خواب را نمی‌دهد. برای دوستانش اینگونه تعریف کرده بود. 2 شب است که خواب می‌بینم که روی سینه‌ام نشسته‌اند تا سرم از تنم جدا کنند، فریاد می‌زنم و آنوقت است که امام حسین(ع) می‌آید و می‌گوید، نترس درد، ندارد. را هم بریدند، درد نداشت.»

خانواده این شهید والامقام از دوستانش روایت کردند که وی در خواب دیده که سرش گوش تا گوش بریده می‌شود، با ترس از خواب بیدار شده و بار دیگر به خواب می‌رود. این‌بار حضرت امام حسین(ع) را در خواب دیده که به وی می‌فرماید: عزیز من! سر تو را خواهند برید همانطور که بر سر من در واقعه کربلا گذشت. اما دردی حس نخواهی کرد، چون فرشتگان از هر طرف تو را دربر خواهند گرفت.

عزیزمن ، سر تو را خواهند برید مثل من ، اما دردی حس نخواهی کرد ...

خواب ,، ,سر ,خواهند ,تو ,شهید ,تو را ,دردی حس ,سر تو ,اما دردی ,خواهند برید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

postcl دانلود فایل های کمیاب پایگاه اطلاع رسانی عروس بلوچستان دسک آرمان جاویدان متن و داستان های کوتاه! محیط زیست gameisland دادگاه خانواده ولنجک /ادرس جدید دادگاه خانواده ولنجک 88722336 April تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد